Будуємо сімейний затишок

Зателефонуємо вам
за три хвилини

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

Вдома, як на курорті

котеджне містечко в Лишні

Жити в котеджному містечку Лісове озеро це

 • ліс на
  ділянці

 • закрита
  територія

 • дитячий та спортивний
  майданчики

 • 200 м
  до озера

 • 36 км
  до Києва

 • заведені
  комунікації

Генеральний план

36 км від Києва

по Житомирській трасі

Дякуємо!

Координати відправлені

Як виглядає містечко зараз

Перегляньте фото котеджного містечка та вкотре впевніться у тому, що будинок у «Лісовому озері» і є ваша родинна мрія.

Віртуальний тур

Запрошуємо вас здійснити віртуальну прогулянку котеджним містечком. Використовуйте фотографії вгорі панорами для переміщення по містечку.

Як ми будуємо

З SIP-панелей

SIP-панелі - енергоефективний матеріал, що складається з двох OSB-плит (ззовні) та пінополітиролу (зсередини). Для них характерні: екологічність, швидкість у будівництві, теплоізоляція та надійність.

З газоблоку

Газоблок - сучасний будівельний матеріал, що відрізняється своєю пористою структурою. Завдяки цьому будинок теплий, міцний та екологічний.

Попередній перегляд містечка

Після заповнення форми ми зв’яжемось із вами якнайшвидше, щоби домовитись про зручний час індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам зателефонують якнайшвидше.

Котеджний комплекс «Лісове Озеро» розташоване в селі Лишня, Макарівського району, на Бишівській трасі, в 36 км від Києва. Якщо ви ще не придбали дачу в Київській області, покупка недорогого будинку в КМ «Лісове Озеро» - ваш реальний шанс!

Містечко має високий рекреаційний потенціал, так як всі ділянки частково покриті хвойним лісом і на відстані 200 метрів від комплексу є каскад озер. Озеро - головна перевага комплексу «Лісове озеро», крім купання і можливостей літнього відпочинку на воді, ви можете удосконалювати свої навички в риболовлі, риба тут водиться в достатній кількості. Це чудова локація для придбання недорогої дачі. Подумайте самі: хороший, надійний, недорогий будинок прямо в лісі, поряд з Києвом - ідеальний варіант для сімейного відпочинку.

 

Будинки і дачі будуються за ліцензованою канадською технологією. Переваги такої технології в 100% екологічності, енергозберігаючому ефекті і економному режимі обігріву. Всі котеджі будуються на замовлення, можливе будівництво за канадською технологією або з газобетону.

Якщо ви тільки мрієте про власний будинок в хвойному лісі з «персональним» озером неподалік, наша порада: терміново розгляньте варіант будівництва дачі в містечку «Лісове Озеро».

Повірте, кращого співвідношення ціна-якість вам не знайти. Якщо не вірите нам на слово, що правильно в такій серйозній справі як вибір оптимальної дачі під Києвом - зв'яжіться з нашим менеджером.