Будуємо сімейний затишок

Зателефонуємо вам
за три хвилини

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

Брайт

хочу менший
будинок

хочу більший
будинок

106 м2

$

«Брайт» — сімейний двоповерховий будинок, всі кімнати якого зручно та гармонійно розмістилися на 106 м2. Це прекрасний вибір родини з дітьми: і в домі їм достатньо місця для зручного зростання, і на подвір’ї буде чим себе зайняти. До речі, територія біля дому та всього котеджного містечка є закритою. Тож про безпеку можна не турбуватися. Впевніться в цьому на перегляді будинку.

Мій будинок

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

2 поверх, м2

2 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

У вартість будинку включено

 • Будинок

  фасадне
  оздоблення

 • Дах

  утеплений з
  металочерепиці

 • Фундамент

  монолітний
  фундамент

 • Вікна

  металопластикові
  з подвійними склопакетами

 • Ділянка

  паркан, ворота,
  хвіртка

 • Комунікації

  водопостачання,
  електрика, каналізація

Записатись на перегляд

Після заповнення форми ми зв’яжемось із вами якнайшвидше, щоби домовитись про зручний час індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам зателефонують якнайшвидше.

Будинок «Брайт» здатен створити тепло та гармонію в родині, яка обере його для заміського життя. Простору в ньому достатньо для того, щоб кожен член великої родини почував себе комфортно.

Визначним фактором при виборі будинку у котеджному містечку «Лісове озеро» є природне середовище. Його назва говорить сама за себе — поруч ліс та каскад озер. Більш того, ліс частково знаходиться на території містечка. Тому є можливість обрати собі котедж, біля тераси якого ростуть гарні молоді сосни.

Погодьтесь, можливість дихати чистим свіжим повітрям, прогулятися лісом, порибалити на озері та щодня насолоджуватися живописними пейзажами — має не кожен. Ви отримаєте все це, якщо «Брайт» у котеджному містечку «Лісове озеро» стане вашим сімейним будинком.

Щодо технології будівництва — ми будуємо із SIP-панелей та газоблоку. Ці енергоефективні матеріали здатні тримати взимку тепло в домі, а влітку — прохолоду. Завдяки цьому ви відчуєте значну економію на комунальних платежах.

Бажаєте отримати більше інформації про технології будівництва та переваги життя в «Лісовому озері»? Зв’яжіться з нами та запишіться на перегляд будинків.