Будуємо сімейний затишок

Зателефонуємо вам
за три хвилини

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

Елегант

хочу менший
будинок

хочу більший
будинок

126 м2

$

«Елегант» — сімейний двоповерховий будинок. Його площа дозволить комфортно розміститися кожному члену родини, навіть гостей можна прийняти без проблем. Обравши для себе «Елегант» у «Лісовому озері», ви отримаєте затишне життя за містом. Гарним доповненням до будинку є природні блага — поруч каскад озер та хвойний ліс. Запишіться на перегляд будинку та погляньте на все це.

Мій будинок

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

2 поверх, м2

2 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

У вартість будинку включено

 • Будинок

  фасадне
  оздоблення

 • Дах

  утеплений з
  металочерепиці

 • Фундамент

  монолітний
  фундамент

 • Вікна

  металопластикові
  з подвійними склопакетами

 • Ділянка

  паркан, ворота,
  хвіртка

 • Комунікації

  водопостачання,
  електрика, каналізація

Записатись на перегляд

Після заповнення форми ми зв’яжемось із вами якнайшвидше, щоби домовитись про зручний час індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам зателефонують якнайшвидше.

Ви давно мріяли про життя за містом? Хотіли, щоб ваші діти зростали в екологічно чистих умовах, безпечно гралися на подвір’ї біля власного будинку? Планували проводити дозвілля поблизу природи? Вітаємо! З будинком «Елегант» у котеджному містечку «Лісове озеро» все це прийде у ваше життя.

Рибалити на озері, гуляти лісом, смажити стейки біля дому, займатися спортом на природі і ще безліч приємних та корисних занять чекають на вас у «Лісовому озері». Заміське життя посеред природи має ряд своїх переваг. Крім того, що це цікаво та весело, це ще й дуже корисно для здоров’я всієї родини.

Саме за межею столиці починається справжнє життя. Покращити самопочуття тут можливо, навіть не докладаючи особливих зусиль. Ви дихаєте свіжим чистим повітрям — у «Лісовому озері» на ділянках ростуть сосни. Харчуватися екологічно чистими продуктами тут значно легше — у місцевих жителів можна придбати домашні овочі, фрукти, молочні продукти та м’ясо. А якщо ви давно мріяли зайнятися цим самостійно, то облаштувати біля дому міні-город — зовсім не проблема.

З кожним прожитим днем у «Лісовому озері» ви відкриватимете нові позитивні сторони такого способу життя. Ми з радістю вам допоможемо у цьому. І почати пропонуємо з перегляду будинку.