Будуємо сімейний затишок

Зателефонуємо вам
за три хвилини

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

Лайт

хочу більший
будинок

34 м2

$

Будинок «Лайт» — аналог однокімнатної квартири (34м2). Така особливість є визначальною при виборі оселі для проживання молодої чи літньої пари. Кухня-студія, спальня, санвузол — все, що треба, коли пріоритетним є бажання жити за містом посеред природи. Саме тут ви відчуєте справжній затишок та спокій. Запишіться на перегляд будинку та переконайтесь в цьому особисто.

Мій будинок

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

У вартість будинку включено

 • Будинок

  фасадне
  оздоблення

 • Дах

  утеплений з
  металочерепиці

 • Фундамент

  монолітний
  фундамент

 • Вікна

  металопластикові
  з подвійними склопакетами

 • Ділянка

  паркан, ворота,
  хвіртка

 • Комунікації

  водопостачання,
  електрика, каналізація

Записатись на перегляд

Після заповнення форми ми зв’яжемось із вами якнайшвидше, щоби домовитись про зручний час індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам зателефонують якнайшвидше.

Втомилися від шуму мегаполісу? Хочеться усамітнення поблизу природи? Тоді життя за містом посеред мальовничої природи — ідеальний вихід із ситуації.

Для молодої чи літньої пари, якій не важливо скільки квадратних метрів займає її дім, головне — щоб там було затишно і спокійно, пропонуємо гарний варіант — будинок «Лайт». Його площа комфортна для проживання однієї-двох людей. Акцент при виборі такої заміської нерухомості робиться не на площу дому, а на природу, яка поруч з вами.

Також можна облаштувати будинок «Лайт» як заміську лазню. Проект дому дозволяє зробити там парну, мийку та передбанник. Такий варіант має право на життя, оскільки багато родин мріють про власну лазню, яку можна відвідувати, коли заманеться.

Природні блага на території котеджного містечка «Лісове озеро» — мрія багатьох родин. Сосни та берези ростуть за кілька кроків від тераси, прямо у вас на прибудинковій ділянці. Споглядати цю красу кожного дня, вдихати аромат хвої та милуватися процесом розпускання березових бруньок — такі можливості людини, яка обрала життя за місто. Відчуваєте, що таке життя ідеальне для вас? Запрошуємо на перегляд будинку у котеджне містечко «Лісове озеро».