Будуємо сімейний затишок

Зателефонуємо вам
за три хвилини

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

Лакі

хочу менший
будинок

хочу більший
будинок

50 м2

$

Затишний «Лакі» — гарна оселя для родини з 1-2 дітьми. Цей одноповерховий дім — гарний вибір сім’ї, яка вирішила переїхати жити за місто.

Будинок огороджений парканом. Це дозволяє дітям безпечно гратися біля дому. Батьки тим часом можуть влаштувати BBQ чи поспілкуватися за чашкою кави на терасі. Бачите таким майбутнє вашої родини? Запишіться на перегляд будинку.

Мій будинок

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

У вартість будинку включено

 • Будинок

  фасадне
  оздоблення

 • Дах

  утеплений з
  металочерепиці

 • Фундамент

  монолітний
  фундамент

 • Вікна

  металопластикові
  з подвійними склопакетами

 • Ділянка

  паркан, ворота,
  хвіртка

 • Комунікації

  водопостачання,
  електрика, каналізація

Записатись на перегляд

Після заповнення форми ми зв’яжемось із вами якнайшвидше, щоби домовитись про зручний час індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам зателефонують якнайшвидше.

Мрієте про тихе та спокійне життя подалі від столиці та ближче до природи? Обравши сімейний будинок «Лакі» у котеджному містечку «Лісове озеро», ваша мрія здійсниться. У селі Лишня Макарівського району, де знаходиться цей котеджний комплекс, панує абсолютна гармонія та спокій. За вікном щебечуть пташки, в повітрі розчинився аромат хвої, яким ніяк не можливо надихатися. Порівняти життя в місті та поза його межами неможливо. Всього кілька десятків кілометрів від межі міста — і там зовсім інше життя. Справжнє життя!

Будинок «Лакі» у котеджному містечку «Лісове озеро» стане найвигіднішим придбанням вашої родини. Це інвестиція не в нерухомість, а в здоров’я. Дихати свіжим повітрям, харчуватися екологічно чистими продуктами, кататися на велосипеді, гуляти лісом, купатися та відпочивати на озері — все це кожен член вашої родини зможе робити тут — у «Лісовому озері».

Ви без проблем влаштуєте барбекю біля будинку, пікнік в лісі чи біля озера. Схоже на казку, але це реальність! Якщо людина, що мешкає в міській квартирі, мріє хоч іноді виїжджати на вікенд поближче до природи, то жителі котеджного містечка мають гарну нагоду жити посеред неї.

Досить слів — приїздіть на перегляд, щоб побачити всю цю красу вживу.