Будуємо сімейний затишок

Зателефонуємо вам
за три хвилини

Дякуємо! Чекайте
на дзвінок

Релакс

хочу менший
будинок

хочу більший
будинок

97 м2

$

Будинок «Релакс» з комфортним плануванням стане ідеальним місцем для родини, яка шукає затишку за містом. Природне оточення у «Лісовому озері» створює атмосферу повного спокою та задоволення від життя. Словом, назва будинку повністю себе виправдовує.

Бажаєте щодня насолоджуватися гарними природними видами та отримувати задоволення від життя? Запрошуємо на перегляд будинку.

Мій будинок

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

2 поверх, м2

2 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

У вартість будинку включено

 • Будинок

  фасадне
  оздоблення

 • Дах

  утеплений з
  металочерепиці

 • Фундамент

  монолітний
  фундамент

 • Вікна

  металопластикові
  з подвійними склопакетами

 • Ділянка

  паркан, ворота,
  хвіртка

 • Комунікації

  водопостачання,
  електрика, каналізація

Записатись на перегляд

Після заповнення форми ми зв’яжемось із вами якнайшвидше, щоби домовитись про зручний час індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам зателефонують якнайшвидше.

Мрієте про спокійне життя за містом в оточенні гарної природи? Ми беремось за втілення вашої мрії, і будинок «Релакс» — наша пропозиція. Назва проекту говорить сама за себе — релакс у «Лісовому озері» вам гарантовано.

До найближчого пляжу всього 200 метрів (поруч знаходиться каскад озер). А ліс так взагалі знаходиться частково на території котеджного містечка. Тож милуватися гарними соснами ви можете, сидячі на терасі власного будинку.

Для родини з дітьми будинок «Релакс» ідеально підійде. В першу чергу, через зручне планування та достатньо велику площу. Та крім цього, для дітей на території котеджного містечка встановлені ігрові майданчики, є зелені зони. Подвір’я біля будинку також стане улюбленим місцем для ваших малюків. Там вони зможуть безпечно гратися — територія будинку огороджена парканом, а саме котеджне містечко закритого типу. Тож батькам не варто перейматися.

Плануючи переїзд за місто, будьте готові до того, що ваше життя назавжди зміниться. Звичайно ж, в кращу сторону! Вам залишається лише змиритись з тим, що ваші діти будуть радісні бігати по подвір’ю, ганяти на велосипедах, а друзі та родичі значно частіше заїжджатимуть на барбекю. Готові до такого? Ласкаво просимо на перегляд будинку!